KONST / Litografier / Färglitografi 12508222
nr 1250 8222
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Stockholm. Signerad, daterad -81,245/360. Motivet: 43x66
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:26:33
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas